PartySaurus - Indiánská stezka
Sdílet na Facebook Zpět

Zzz - Ostatní nezařazené

kód: 8875Indiánská stezka

Vytváříme indiánský svět ve, kterém si hrají děti s dospělými a dospělí se stávají zase dětmi :-) ,,zábava pro děti a rodiče"

Zábava pro děti a jejich rodiče kde si užijí spoustu indiánské zábavy formou her a disciplín, které budou společně plnit a rozvíjet tak své soustředění, odhad, kreativitu, postřeh a vytrvalost. Duhoví indiáni tak přesně doplní váš program na dětské dny, městské slavnosti, tábory, firemní akce, festivaly, veřejné i soukromé oslavy, promo reklamní akce, kulturní a sportovní akce.

Koncept indiánské stezky je celodení nebo půldení program pro děti a jejich rodiče. Je připravena jako jedno hlavní stanoviště start a cíl + šest dalších stanovišť s úkoly/hry kde děti sbírají do indiánského průkazu za každé splněné stanoviště razítka a na konci dostávají originální indiánskou čelenku, nebo jinou připravenou odměnu.

Celý program a aktivity se skládá z dekorací 3m indiánské týpí + 6x malá týpí, 2,5m totem, tým ,,Duhových“ indiánů v originálních kostýmech. Součástí je mnoho disciplín/her pro děti 2-12let a jejich rodiče (závody želv, hod na ježka, překážková dráha s dřevěným koněm, skládání originálních puzzle, pocitová stezka, hod na terč, lov bizonů a další..) disciplíny/hry rozvijí soustředění, odhad, kreativitu, postřeh a vytrvalost.. program je možné doplnit o malování na obličej (jednoduché indiánské motivy) výrobní a zábavnou dílničku (indiánské omalovánky, výroba indiánského přívěšku, náramku atd..)

Vše je variabilní a dá se připravit individuálně podle potřeby místu konání, počtu účastníků, rozpočtu atd...

Dotaz: