PartySaurus - EXKLUZIVNÍ NOVINKA LICENCE 2023 - BOB a BOBEKEXKLUZIVNÍ NOVINKA LICENCE 2023 - BOB a BOBEK

4.5.2024

   

Boba a Bobka znáte z Večerníčků

Bob a Bobek – králíci z klobouku je český kreslený Večerníček. Od čtvrté série byl pak uváděn název Bob a Bobek na cestách.

Bob a Bobek jsou dva králíci, kteří žijí v kouzelnickém klobouku. Bob je větší, chytřejší a zaujímá často pozici rodiče. Bobek je menší, bázlivější, ale šikovný a nápaditý a je často v roli dítěte. Oba králíci mají originální nápady, které je ovšem často dostanou do potíží, jež jsou základem komické zápletky. Ačkoli většinou postavy ctí dobré mravy, není seriál v žádném případě moralizující, králíci dělají i neplechu a mají záporné vlastnosti.

Bob je sice velmi chytrý a přičinlivý, ale zdaleka není tak šikovný a nápaditý jako menší Bobek.

Natáčení bylo zahájeno roku 1978. V osmi sériích vzniklo postupně celkem 91 dílů, které režírovali  Václav Bedřich, Miroslav Walter a Ivo Hejcman.
Na scénářích pracovali Vladimír Jiránek, Jaroslav Pacovský, Jiří Šebánek a Pavel Šrut. Autorem kreseb je po celou dobu Vladimír Jiránek.

Hlas králíkům propůjčil Josef Dvořák, hudbu složil Petr Skoumal.

 

NABÍZÍME NA PRONÁJEM SKLUZAVKU A SKÁKACÍ HRAD "BOB A BOBEK" NA VAŠE AKCE V ČR I NA SLOVENSKU !

VÍCE NAJDETE NA STRÁNKÁCH JEDNOTLIVÝCH ATRAKCÍ:

https://www.partysaurus.cz/sluzba/atrakce-skakaci-hrady-skluzavky-pronajem-trenazery-a-poutove-atrakce/pvc-atrakce-pro-deti/skakaci-hrad-se-skluzavkou-bob-a-bobek-1290

https://www.partysaurus.cz/sluzba/atrakce-skakaci-hrady-skluzavky-pronajem-trenazery-a-poutove-atrakce/pvc-atrakce-pro-deti/skluzavka-bob-a-bobek-1289


Další aktuality

DÁRKOVÉ BALENÍ

Zveme Vás do OC NOVO PLAZA na Praze 4  na náš INFO STÁNEK, kde Vám od 1.5.2024 zabalíme Vaše dárky. www.novoplaza.…