PartySaurus - Pole Dance - akrobacie na tyči
Sdílet na Facebook Zpět

Tanečníci

Freestylové

kód: 9744Pole Dance - akrobacie na tyči

Exhibice Pole Dance akrobacie na tyči - Casting na Jamese Bonda ,

Profesionální 30 minutová show, která naladí všechny hosty, plná smíchu a dobré zábavy. Tři hosté, kteří se sami přihlásí, se zúčastní zkoušky na epizodu z Jamese Bonda. Jeden jako James Bond a dva jako padouši. Secvičí se scénka s Bond Girl a pak jí hosté s hudbou přehrají. Na závěr je připravena pro hosty vtipná profesionálně vedená školička, která všechny pobaví.

V ceně je 30 minutová show, zapůjčení samostojné tyče, montáž a demontáž po skončení vystoupení, doprava po Praze Podmínkou je minimální výška prostoru 3,3 metru, dobré ozvučení v místě vystoupení, 1 x bezdrátový mikrofon. V případě, že by zvukové vybavení nebylo na místě, dovezeme zapůjčené 

Úspěšná vystupující v soutěži Československo má talent 2015, dostala čtyřikrát "ano"! V roce 2015 vyhrála dvojnásobně Mistrovství světa v Londýně v jednotlivcích a dvojicích a obhájila titul Mistryně Republiky, Kromě jednoho hodnocení získala všechna možná ocenění. V roce 2014 dosáhla historického úspěchu ve vystoupení exhibici show Pole Dance a  vybojovala na nejprestižnější akci Mistrovství světa 2014 páté místo! Hned za tím je vybojovaný titul Mistryně ČR 2014 a aby toho nebylo dost, stala se i vítězkou ligy Pole Dance Battle 2014. V minulosti získala mnoho dalších ocenění, druhá z Mistrovství Československa 2011 v pole dance, pátá z ME v pole dance v Holandsku 2011, čtvrtá po penalizaci na MR v pole dance 2012, jedenáctá na ME 2012 v pole dance v Itálii. Je mezinárodní mistryní Drážďan 2008 v latinskoamerických tancích, Akademickou mistryní Čech v latinskoamerických tancích a Mistryní ČR 2008 v biliardu-kulečníku. Naše exhibice jsou v minimální délce 20 až 30 minut a doprovází je salvy smíchu. Pozor, některá konkurenční nabízená vystoupení mají délku pouze 3- 5 minut!

Naše vystoupení exhibici show Pole Dance dokážeme přizpůsobit vašemu přání. Jsme schopni v pole dance – akrobacii na tyči vytvořit vystoupení show na přání klienta. Se souhlasem klienta necháváme do vystoupení exhibici show pole dance – akrobacie na tyči  zapojit i hosty. Od roku 2011 máme za sebou přes 100 profesionálně odvedených vystoupení exhibice show pole dance – akrobacie na tyči.

 

 

Dotaz: