PartySaurus - Prostor pro akci a škola vaření
Sdílet na Facebook Zpět

Prostory pro akce

kód: 4533Prostor pro akci a škola vaření

Chcete svým dětem dopřát něco výjimečného k narozeninám? Přijďte do naší školy vaření a my vám připravíme narozeninovou oslavu, na kterou vaše děti nikdy nezapomenou.
Spojení jídla, hudby a příjemné atmosféry je ideální řešení pro oslavu nebo víkendové odpoledne trochu jinak. Děti si samy připraví jednoduché menu s pomocí šéfkuchaře, které si potom společně vychutnají. Mohou se těšit i na narozeninový dort, spoustu her s kamarády a hodně zábavy. 

Vaše ratolesti přivítá sympatický a zkušený šéfkuchař v prostředí našeho studia. Po představení se náš šéfkuchař pustí s dětmi do práce. Uvaří dvě jídla dle připravených receptů a ingrediencí. Poté společně dozdobí narozeninový dort podle vlastní fantazie a chuti.

Pokud čas dovolí, zahrají si hry, můžeme připravit malování na tvář, kouzelníka či překvapení v podobě obřího Transformera, princezny Elzy s Olafem,  nebo Mimoní show. U dětí mladších 6 let je vhodná výpomoc 1 až 2 rodičů, u starších dětí není třeba, náš šéfkuchař si s dětmi poradí. Pro rodiče připravíme občerstvení a mohou přihlížet, anebo děti přenechat našemu odbornému dozoru a udělat si klidné odpoledne.

Dotaz: