PartySaurus - Zábavní parky
Sdílet na Facebook Zpět

Prostory pro akce

Jihomoravský kraj

kód: 1008Zábavní parky

Zábavní parky s příběhem, plných nevšedních scenérií, kulis a rekvizit skrývají tajemství stará miliony let. Zajímavé atrakce, moderní technologie, kvalitní zázemí a vstřícný personál nabízí poznání i aktivní strávení volného času všem věkovým kategoriím.

Venkovní zábavní parky pro děti a dospělé se nacházení v nově zrekonstruovaném areálu u Brna, nedaleko dálnice D1. Oba parky se rozprostírají na téměř 10.000 m². Areály nabízí řadu možností:

Pohodu díky kulturní památce Těžní věži, kde se nachází útulná kavárna, muzeum pověstí, permonické kino a kam se do nejvyššího patra návštěvníci dostanou panoramatickým výtahem.  V areálu naleznete plno možností, jak se pobavit, ale také zde můžete okusit adrenalin, stmelit kolektiv, uspořádat večírek, či oslavit narozeniny.

Poznání - vydejte se parkem po stopách vzniku černého uhlí přes důlní jezero, sopku, prales, spleť důlních chodeb, nadzemní bludišť a labyrintu až na samý vrchol těžní věže.

Adrenalin - zabojujte v Pavoučí pasti! Součástí je dvouúrovňové lanové centrum propojené sopkou, Industriální stezka, díky níž se můžete projít na střechami budov a obří lanovka z terasy těžní věže.

Vítězství - objevte jednoho ze šesti oslavanských permonů v zajímavé interaktivní hře Magic permon, ze které si můžete odnést jedinečnou odměnu. Specialitou parku jsou interaktivní  a pohádkové hry pro malé děti, dospívající i dospělé.

Duhový svět pro nejmenší je relaxační park se zábavnými vodními prvky duhovou vílou a jejími kouzly. Pohádková hra pro nejmenší návštevníky s tematikou zaměřenou a ochranu životního prostředí.

Součástí areálu jsou také multifunkční školicí a konferenční prostory, které umožňují dokonalé zázemí pro korporátní klientelu. Propojení těchto variant s moderním vybavením multifunkčních prostor poskytuje jedinečné zázemí pro konání rodinných dnů, teambuildingů, firemních jednání, konferencí, školení, rautů, večírků, prezentací, výstav, eventů, svateb a jiné.

Parkování zdarma, technické vybavení a wifi připojení konferenčních prostor samozřejmostí. 

 

 

Dotaz: