PartySaurus - Laser game komplex
Sdílet na Facebook Zpět

Prostory pro akce

Hlavní město Praha

upravit svůj profil

Fotografie

Video nahrávka

kód: 9423Laser game komplex

Plánujete udělat svému dítěti oslavu, na kterou ještě dlouho nezapomene? Chcete, aby si užilo originální zábavu s kamarády? Oslavte je u nás - v největším laser game komplexu v České republice.

V Praze máme dvě pobočky, které jsou výborně připravené pro dětské narozeninové oslavy. Jednu v pražských Holešovicích, kde naleznete plně vybavený bar, který zvládne pojmout až 80 lidí. Aréna má kapacitu až 22 hráčů.

Druhá provozovna se nachází v Braníku, v bývalých prostorách Branického pivovaru. Zde se nalézá prostorný bar, kam se vejde až 150 osob, a dvě oddělené arény (Jungle a Spaceship). Kapacita Jungle arény je 22 hráčů a Spaceship aréna zvládne pojmout 12 hráčů. Obě arény je však možné spojit v jednu a vytvořit tím tak jednu velkou arénu s maximální kapacitou 40 hráců. Mimo laser game si zde můžete zkusit zahrát minibowling, virtuální realitu a herní automaty (motorky, basketball, simulátor řízení).

Zkuste laser game – zábavnou hru, kde proti sobě mohou hrát děti s dospělými a zažijete tak jedinečný zážitek. V den narozenin hraje oslavenec kompletně zdarma, pro děti se navíc připravuje speciální stůl a dostávají

 

TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU.

Dotaz: