PartySaurus - Moderátor - bavič
Sdílet na Facebook Zpět

Moderátoři

kód: 5073Moderátor - bavič

Hledáte moderátora a baviče na maturitní ples, firemní akci, večírek nebo svatbu?

Nabízím moderování kultůrních, sportovních a společenských akcí, maturitních večírků, plesů apod. Rovněž mohu moderovat hudební festival, gastrofestival, módní přehlídku, firemní akci nebo soukromý večírek. Vše zábavnou a pohodovou formou. Moderování je proloženo několika bavičskými a imitátorskými vstupy. Dopřejte svým hostům plnohodnotný program s kvalitní zábavou!

Jsem profesionální imitátor, moderátor a bavič. Zabývám se především moderováním kulturních akcí, jakými jsou firemní prezentace, svatby, večírky, plesy apod.

Moderátor na maturitní ples

Jako moderátor plesů Vám mohu nabídnout své bohaté zkušenosti s uváděním a moderováním plesů. Zpestřím program maturitního plesu svým imitátorským vystoupením a díky své praxi Vám i v mnohém poradím - Váš ples se tak odliší od ostatních, bude zkráka "jiný".

Uvaděč kulturních akcí

Pokud pořádáte firemní nebo kulturní akci, tak jistě hledáte někoho, kdo bude tuto akci uvádět, tedy moderovat. Využijte služeb profesionála, který je výřečný a může Vám nabídnout inteligentní humor, který dodá kulturní či firemní akci přesah.

Dotaz: