PartySaurus - BeatBoxer
Sdílet na Facebook Zpět

Hudba - music

Zpěváci

kód: 6222BeatBoxer

Mistr ČR a jeden z TOP16 na světe

LIVE SHOW CZ/ENG

Beatbox show v klubu, na diskotéce, festivalu nebo firemním večírku. V Čechách nebo v zahraničí. Nabízí beatboxovou show v rozsahu až tři čtvrtě hodiny kdy na svoji pusu hraje nejrůznější moderní hudební žánry. Vystoupení může mít klasickou, čistě beatboxovou podobu nebo může být v podobě takzvaného live loopingu za pomoci loopstationu. Toto zařízení umožňuje nahrávat veškeré hlasy a beaty a přehrávat je ve smyčkách. Od hip hopu přes dubstep, house, drum´n basse až po electro. Zkušenosti z Čech, Slovenska, Polska, Lotyšska, Německa a Itálie (projekt Instant Acts) UK (Plymouth, London) a USA (New York, Connecticut)

WORKSHOP na právě vaší firemní akci večírek nebo festival CZ/ENG

Beatboxový workshop jako zpestření letního tábora, besídky, nebo firemního večírku. Skvělá zábava pro firemní teambuilding ale i seriozní lekce pro muzikanty. Zábavnou cestou ukáže jak na základní zvuky a beaty a dokonce Vás naučí, jak pracovat s mikrofonem. Také si s Vámi zahraje beatboxové hry, které vymyslel. Za sebou má více než 100 workshopů. Beatbox učil děti všeho věku a národností, studenty středních i vysokých škol, zaměstnance na firemních večírcích atd. Učil i mentálně a fyzicky postižené. Zkušenosti z Čech, Slovenska, Polska, Lotyšska, Německa a Itálie (Projekt Instant Acts) a USA (New York, Connecticut). Beatboxový workshop je možné provádět i v angličtině


Vystupuje již od roku 2006.
Vystoupil na všech možných hudebních a společenských akcích v barech, klubech, na maturitních plesech, festivalech apod.
Aktivně se účastnil beatboxových battlů, které se mu většinou dařilo vyhrávat.
Pravidelně se též účastní Czech Beatbox Battlu, čili mistrovství republiky v beatboxu, kde vždy získával přední pozice a roku 2012 se mu podařilo tuto soutěž vyhrát.
Na posledním mistrovství světa - BEATBOX BATTLE WORLD CHAMPIONSHIP 2015 se jako první Čech v historii dostal do TOP16 nejleších beatboxerů světa.

S muzikanty hraje všechny možné hudební žánry od Jazzu, Swingu a Blues přes Hip Hop, Rock až po elektro.

Zahrál si i s několika předními českými DJ´s jako DJ Friky a DJ Flux z Trouble Team, DJ Rockstar nebo DJ Philip TBC.
Kombinoval beatbox i s tanečníky breakdance, experiment dance (Kalli z projektu Flying Steps) nebo s těmi nejlepšími stepaři na světě (Pavel Strouhal a Project Wings, Avalon Rathgeb - London, Michelle Dorrance - New York, Chloe Arnold - Los Angeles, Jason Samuels Smith - New Jersey).
Je též součástní divadelní představení, pantomimické ,,gamesky,, Push The Button, kde svými zvuky ozvučuje pantomimické představení.

Účastní různých uměleckých projektů, kde potkává umělce z celého světa a má tak možnost kombinovat beatbox s dalšími umělci.
Největší projekt, kterého se účastní již od roku 2012, je projekt Instant Acts against violnce and rasism, multikulturní projekt a dvouměsíční tour po německých a italských školách, divadlech a nápravných zařízení.

Dotaz: