PartySaurus - Bubenická Show
Sdílet na Facebook Zpět

Hudba - music

Hudební skupiny

kód: 6212Bubenická Show

Jsme pulsující orchestr, složený hlavně z bubeníků. Bubenická show tohoto uskupení je strhující, plné energie, barev a emocí.

Čerpáme zejména z Brazilské samby z oblasti Rio de Janeira, Bahia, ale má ve svém repertoáru celou řadu dalších rytmů - Japonské bubny Taiko, africké, i moderní, ve stylu hip hopu, reggae, funky. Hrála mnohokrát i na nástroje atypické, industriální, jako nmapř. popelnice, kýble, nádobí, sanitárního vybavení a celu řadu dalších objektů, které se pod rukami bubeníků stávají rytmickými nástroji. 

Orchestr vede kapelník,  který studoval rytmy po celém světě. V Brazílii, Africe, po celé Evropě u předních bubenických mistrů a ve školách samby. Sám také otevřel v Praze 1. školu samby v České republice.

Pro rytmiky není problém zahrát na velkých festivalech, klubových koncertech, různých eventech, městských slavonstech, průvodech a karnevalech. Bubny mohou mít na sobě a procházet mezi lidmi, mohou hrát na pódiích, restauracích, lodích. Hráli v továrních halách i autosalonech, letišti, u bazénů a ohňostrojů.

Historie tohoto orchestru je velmi pestrá. Vznila v roce 1999 má za sebou stovky vystoupení, koncertů, eventů, otevření velkých nakupních center, zimních i letních stadionů, komplexů, otevření O2 Arény, pražského Zlatého Anděla, vystoupili na EXPO 2010 v Číně v Šanghaji, na EXPO 2015 v Itálii v Miláně, účinkovali po celém světě od Egypta, Monaka, Itálie, Slovenska, Rakouska, Německa.

Ke svému vystoupení nabízí i mnohá překvapení v podobě různých hostů a tanečnic, včetně mnoha pestrých variant kostýmů. 

Kapelník  a jeho bubeníci, nabízí také mnoho podob různých seminářů a workshopů. Bohatá historie a mnoho zkušeností z domova i ze světa, činí z kapelyzcela profesionálního a exluzivního partnera pro všechny typy spolupráce.

 

Jsme brazilská bubenická show. Hrajeme karnevalovou sambu z oblastí Rio de Janeiro a Bahia. Jsme orchestr složený z bubeníků a perkusistů, který určitě nepřeslechnete ani nepřehlédnete.

Jak v zimě, tak v létě vás nabijeme energií pocházející ze slunných oblastí Brazílie, ale také celé jižní Ameriky, Kuby i Afriky. Připomeneme vám rytmy samba reggae, samba batucada, maracatú, timbalada, rumba, afrosamba a jiné.

Už od roku 1999 víříme pod vedením píšťalky Miloše,  vody nejen české hudební scény. Vystupujeme na domácích i zahraničních festivalech, byli jsme u otevření Sazka Areny, povzbuzujeme na mezinárodních marathonech (pravidelně zejména v Praze a Drážďanech), hrajeme na charitativních akcích, viděli jste nás v přímých televizních přenosech z Českých Lvů a Miss, na slavnostních zahájeních provozu několika obchodních center i TV Barrandov, hráli jsme v Egyptě, v Řecku, v Monaku a v neposlední řadě také na EXPO 2010 v Číně. V roce 2013 jsme vystupovali na zahajovacím ceremoniálu Super Poháru UEFA.


 

Dotaz: