PartySaurus - Harfistka
Sdílet na Facebook Zpět

upravit svůj profil

Fotografie

Video nahrávka

kód: 4752Harfistka

Patří mezi vyhledávané harfistky nejen v České republice a na Slovensku, ale svou brilantní hrou, technickými znalostmi a šarmem okouzlila nadšené posluchače královského nástroje i v jiných zemích jako jsou Švýcarsko, Německo, Rakousko, Skandinávie, kde pravidelně vystupuje. Věnuje se především sólové hře a již pravidelně několik let ročně doprovází tóny harfy více jako 400 akcí, koncertů, gala večerů, privátních eventů. Věnuje se také i produkci relaxačního charakteru a muzikoterapii v lázeňských městech pro pohlazení těla i duše hudbou. Interpretuje nejen tvorbu klasické hudby různých období, ale také hudbu jiných žánrů (pop, folk, jazz a také filmovou hudbu v úpravě pro harfu).

Kromě sólových koncertů také vystupuje i v komorních sestavách a spolupracuje s řadou hudebníků. Stala se tak za posledních deset let jednou z nejvyhledávanějších harfistek ve všech hudebních žánrech a také světa showbusinessu. Tónem a koncertem její královské harfy jsou každoročně velice elegantně a důstojně zahajované i různé prestižní akce a slavnostní příležitosti nejenom u nás ale i v zahraničí.


SOLO harfa  / koncertní činnost ,gala a slávnostní večery ,party ,oslavy ,ceremoniály ,akce na klíč...

 

Duet / harfa a housle

Harfa je nástroj výjimečného tónu a tvarů ,spolu s magickým zvukem houslí vytváří spojení, které určitě nezklame ani náročné posluchače.
Dvojice společně interpretuje hudbu různých stylů, hudebních žánrů i období.

 

Harfový duet - dvě HARFY 

Dvě krásné a šarmantní dámy, dva královské nástroje a 94 andělsky rozeznělých strun....
Harfa je jeden z nejstarších a zároveň nejnáročnějších hudebních nástrojů vůbec. Jeho stále větší, bohatší, barevné a zvukové možnosti, technické dovednosti , nás přivedli k přesvědčení, spojit společné profesní znalosti a zkušenosti v jeden celek a vytvořit tak Československý harfový duet / Black and White.

Hlavním cílem a osobním přáním duetu je příjemně naladit Vaši duši ,dokonalostí a nádherou spojení dvou královských nástrojů také pohladit Vaše uši a oči. Je pro nás nesmírnou radostí a potěšením si společně zahrát a bude nám ctí vystoupit na koncertu pro Vás ,hudebně doprovodit Vaše slavnostní události a speciální eventy... 

DUETY  / koncertní činnost ,gala a slávnostní večery ,party ,oslavy ,ceremoniály ,akce na klíč...

 

 

 

Dotaz: