PartySaurus - DJing - workshop
Sdílet na Facebook Zpět

Hudba - music

DJ's

kód: 9162DJing - workshop

Tento projekt vznikl v roce 2005 z přirozeného zájmu o DJing při hudebních vystoupeních na volnočasových akcích a v nízkoprahových centrech.

V roce 2011 projekt podpořil Magistrát hlavního města Prahy a v rámci grantu proběhly první pravidelné workshopy pro zájemce z řad mladých lidí ve věku od dvanácti do osmnácti let.

Od té doby se workshop DJingu objevuje na několika desítkách akcí a festivalů ročně, kde zkušení lektoři předávají svoje umění a baví tak muzikou všechny přihlížející. Spojujeme myšlenku pohodového hudebního odpoledne s ukázkou DJingu, kdokoli se k nám může připojit a vyzkoušet si to. Na profesionální technice se nejprve dozvíte, jakým způsobem ji ovládat, jak se jednotlivé skladby míchají do setu, na základě čeho se vybírají a jak se dají pořídit. Jako hudební médium je stále nepřekonaná klasická vinylová deska, která má nejlepší zvuk i vlastnosti pro ovládání, a právě proto budou lekce probíhat za použití gramofonů, vinylových desek a mixážního pultu. Neminou vás však ani pokroková řešení ve světě DJingu - v poslední době velmi používané virtuální digitální systémy.

Dotaz: