PartySaurus - Žertovný fotokoutek
Sdílet na Facebook Zpět

Foto

Fotokoutky

kód: 6164Žertovný fotokoutek

Přemýšlíte čím zpestřit Vaší akci a potěšit návštěvníky? Chcete, aby hosté měli na Vámi pořádanou akci vzpomínku a bavili se? Kdo by nechtěl! Máte jedinečnou příležitost využít náš mobilní fotokoutek  který rozzáří Váš večírek.

Žertovný mobilní fotokoutek obsluhuje zkušený fotograf. Má připravené nepřeberné množství masek a rekvizit, tudíž je každá fotka jedinečná. Návštěvník si tak z večírku odnese originální dárek – vlastní netradiční fotografii s přáteli, rodinou či kolegy. Navíc si u toho užije spoustu zábavy!

Vyfotografování a vytištění fotografie zabere jen pár minut, a proto je Fotokoutek vhodným zpestřením i na velkých akcích. K dispozici je i asistentka, která návštěvníkům nabízí vhodné rekvizity a zajišťuje hladký průběh celé akce.

Fotokoutek se hodí na firemní akce, večírky, na svatba a oslavy narozenin. Vhodnou příležitostí jsou také veškeré typy plesů včetně maškarního, maturitního či krojovaného. Ani na silvestrovské párty nesmí PártyBox chybět – takové neformální prostředí je pro pořizování netradičních fotografií naprosto ideální!

 

Dotaz: