PartySaurus - Cvičené kozy
Sdílet na Facebook Zpět

upravit svůj profil

Fotografie

Video nahrávka

kód: 4724Cvičené kozy

ZÁŽITKOVÝ A EDUKATIVNÍ PROGRAM S KOZAMI + KOZÍ HERCI


Vystoupení je vhodné pro dětské či firemní akce, různé slavnosti podle ročního období (masopust, velikonoce, Den Země, Den dětí, poutě, Family Day a jiné typy oslav).
Máme také variantu vystoupení s vánoční či mikulášskou tématikou, která může vhodně doplnit adventní atmosféru a symboliku narození Ježíška.
Délka vystoupení je 30 - 45 min.  Je možné udělat i kratší vstupy do programu cca po 15 min.
Po vystoupení lze zařadit ještě interaktivní část pro děti - tj. hlazení, krmení a procházky s kozou na vodítku. Děti dostanou na ruku kozí razítko.
Kozy jsou velice socializované a cvičené, jejich výcvik se podobá dogdancingu. Jedna z nich zvítězila i v soutěži Miss koza v r.2013.
V programu se volně prolínají zážitkové a mírně edukativní pasáže, kdy zvířata předvedou  tanec, pohybové básničky a mnoho dalších kousků, ale děti se také zábavnou formou seznámí s tím,  jak kozy žijí, čím se živí, probereme zajímavé vlastnosti kozy a předvedeme ukázku dojení.

 

KOZÍ HERCI


Kozy jsou vycvičené na úrovni psů - jak v psí poslušnosti, tak v dogdancingu (v jejich případě goatdancingu). Mohou vystupovat jako herečky - splní obvykle, co se jim řekne.
Lze přijet na firemní akce, focení, plesy, jako zpestření různých oslav i mnoho dalšího.

Dotaz: