PartySaurus - Čertovský vánoční program
Sdílet na Facebook Zpět

Divadla

Ostatní

kód: 1121Čertovský vánoční program

Jedinečný a originální Vánoční pořad pro děti i dospělé, vhodný jak ne velká pódia, tak pro firemní eventy.

Vypravte se společně s námi zažít opravdu nevšední SHOW plnou písniček, soutěží, dárků, maskotů a hlavně skvělého a nenapodobitelného humoru. 

V programu se představí klaun v postavě čertíka, který byl vyhoštěn z pekla pro neposlušnbost, společně s ním vystupuje řada pohádkových maskotů a skřítků. Jeho ůkolem bylo naučit se být hodným a poslušným čertem, nakonec se ale rozhodne stát andílkem, bohužel to pro čerta není tak jednoduché. Jak to dopadne se dozvíte v našem pořadu.

Pořad není klasickou pohádkou ale spíše SHOW, je vhodný pro veřejné akce v OC, mikulášské slavnosti a vánoční trhy, kulturní centra a firemní eventy.

Program obsahuje: zábavné scénky, modelování balónků, kouzlení, taneční vystoupení, zpěv, sněhové efekty, soutěže a rozdávání dárečků.

V programu je řada soutěží jak pro děti, tak pro rodiny – na pódiu během programu.
(zdobení stromečků, pojídání cukroví, nakupování dárků, vyproštění kapří kosti, nafukování ozdob, popřípadě i volba nejkrásnějšího Mikuláše, čerta a Anděla…).

Na akci je možnost výběru ze 2 až 3 maskotů.

Verze programu:

1,5 až 2 hod. verze je program samostatný běžící v kuse.

Součástí programu jsou i dárkové balíčky pro děti na pódiu + kalkulace obsahuje 100 nadílek a neomezené množství menších dárků pro všechny děti.

Krásné a efektivní dekorace.

V nabídce máme hned tři cenové varianty.

Postavy: Čert Ferda, bernardýn Bohoušek, 2 x skřítci, Vánoční stromeček, Kačer Ronald, Medvídek BuBu, klaun Bub., Mikuláš – v pozdních termínech Mikuláše nahradí další maskot.

Dotaz: