PartySaurus - Cukrová vata pronájem a výroba
Sdílet na Facebook Zpět

Catering

kód: 1541Cukrová vata pronájem a výroba

Cukrová vata je zvláštní druh cukrové sladkosti, která je tvořena typickou lehkou vzdušnou hmotou o různé barvě, v závislosti na použitém barvivu. Vyrábí se v mnoha lahodných příchutích. Vzhledově i na dotek je podobná vatě.

Principem výroby je roztavení krystalického cukru na karamel, který je pak odstředivou silou vháněn do bubnu stroje, ve kterém se ochlazuje a zpátky cukernatí. Takto vzniklá slabá vlákna se pak namotávají na papírový kornout a podávají se ke konzumaci. Cukrová vata jak má být.

V nabídce máme široké množství příchutí, které vždy připravujeme těsně před samotnou akcí, tím zajistíme absolutní čerstvost celé směsi a vždy skvělou chuť cukrové vaty.  

Příchutě: banán, citron, višeň, ostružina, pomeranč, zelené jablko, malina, kiwi

Náš stroj na cukrovou vatu je umístěn v originálně upraveném vozíku pro skvělou reprezentaci Vaší kulturní či reklamní akce.

Druhy pronájmu:

Pořádáte-li akci, kde by neměl chybět stroj na cukrovou vatu, obraťte se na nás. 
Stroj se vždy pronajímá s vyškolenou obsluhou, která se postará o bezproblémovou výrobu cukrové vaty v maximálním možném množství a kvalitě.

Časový pronájem - jednoduše si objednáte cukrovou vatu na určitý časový rámec, kdy ji obsluha vyrábí a rozdává zcela zdarma (minimální doba pronájmu je 120 min.).

Nabízíme také možnost pronájmu pouze na krátkou dobu, kdy obsluha vatu rozdává zdarma, ve zbývajícím čase se vata prodává.

Další alternativou je zakoupení určitého množství porcí vaty, kdy pořadatel obdrží kupóny, které může rozdávat jako dárky. Na základě předložení kupónu je zájemci vydána porce zdarma.

Mňamky ... cukrová vata je tady.  :-)

Dotaz: